EUROPE, WE NEED TO TALK!
Z radością informujemy, że Fundacja Bezkres została zaproszona do udziału w wydarzeniu „EUROPE, WE NEED TO TALK” organizowanym przez Here to Support. Wydarzenie odbędzie się 31 maja w Amsterdamie.

Wydarzenie ma na celu stworzenie przestrzeni do dialogu na temat migracji, oraz przyszłości Europy. Dyskusje będą dotyczyły wpływu europejskiej polityki migracyjnej na życie migrantów oraz nadchodzących wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Podczas wieczoru odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem uchodźców oraz kandydatów do Parlamentu Europejskiego: Tineke Strik, Laury de Vries i Judith Koop. Zostanie również zainaugurowany nowy sezon City Rights Radio, „Migration Chronicles”.

Nasz udział

Fundacja Bezkres weźmie udział w panelu dyskusyjnym, przedstawiając sytuację na granicy polsko-białoruskiej i dzieląc się swoimi doświadczeniami z pracy z osobami w drodze.